News Flash:

Joi incepe Cupa Mondiala la fotbal. Iata programul meciurilor

11 Iunie 2014
458 Vizualizari | 0 Comentarii
Programul partidelor care se vor disputa in perioada 12 iunie - 13 iulie la turneul final al Cupei Mondiale din Brazilia:


12 iunie: Grupa A: Brazilia - Croatia, la Sao Paulo, la ora 23.00, ora Romaniei;


13 iunie: Grupa A: Mexic - Camerun, la Natal, ora 19.00; Grupa B: Spania - Olanda, la Salvador, ora 22.00, Chile - Australia, la Cuiaba, ora 01.00;


14 iunie: Grupa C: Columbia - Grecia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa D: Uruguay - Costa Rica, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa D: Anglia - Italia, la Manaus, ora 01.00; Grupa C: Coasta de Fildes - Japonia, la Recife, ora 04.00;


15 iunie: Grupa E: Elvetia - Ecuador, la Brasilia, ora 19.00, Franta - Honduras, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa F: Argentina - Bosnia-Hertegovina, la Rio de Janeiro, ora 01.00;


16 iunie: Grupa G: Germania - Portugalia, la Salvador, ora 19.00; Grupa F: Iran - Nigeria, la Curitiba, ora 22.00; Grupa G: Ghana - SUA, la Natal, ora 01.00;


17 iunie: Grupa H: Belgia - Algeria, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa A: Brazilia - Mexic, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa H: Rusia - Coreea de Sud, la Cuiaba, ora 01.00;


18 iunie: Grupa B: Australia - Olanda, la Porto Alegre, ora 19.00; Grupa B: Spania - Chile, la Rio de Janeiro, ora 22.00; Grupa A: Camerun - Croatia, la Manaus, ora 01.00;


19 iunie: Grupa C: Columbia - Coasta de Fildes, la Brasilia, ora 19.00; Grupa D: Uruguay - Anglia, la Sao Paulo, ora 22.00; Grupa C: Japonia - Grecia, la Natal, ora 01.00;


20 iunie: Grupa D: Italia - Costa Rica, la Recife, ora 19.00; Grupa E: Elvetia - Franta, la Salvador, ora 22.00; Honduras - Ecuador, la Curitiba, ora 01.00;


21 iunie: Grupa F: Argentina - Iran, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa G: Germania - Ghana, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa F: Nigeria - Bosnia-Hertegovina, la Cuiaba, ora 01.00;


22 iunie: Grupa H: Belgia - Rusia, la Rio de Janeiro, ora 19.00; Grupa H: Coreea de Sud - Algeria, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa G: SUA - Portugalia, la Manaus, ora 01.00;


23 iunie: Grupa B: Australia - Spania, la Curitiba, ora 19.00; Olanda - Chile, la Sao Paulo, ora 19.00; Grupa A: Camerun - Brazilia, la Brasilia, ora 23.00; Croatia - Mexic, la Recife, ora 23.00;


24 iunie: Grupa D: Italia - Uruguay, la Natal, ora 19.00; Costa Rica - Anglia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa C: Japonia - Columbia, la Cuiaba, ora 23.00; Grecia - Coasta de Fildes, la Fortaleza, ora 23.00.


25 iunie: Grupa F: Nigeria - Argentina, la Porto Alegre, ora 19.00; Bosnia-Hertegovina - Iran, la Salvador, ora 19.00; Grupa E: Honduras - Elvetia, la Manaus, ora 23.00; Ecuador - Franta, la Rio de Janeiro, ora 23.00;


26 iunie: Grupa G: SUA - Germania, la Recife, ora 19.00; Portugalia - Ghana, la Brasilia, ora 19.00; Grupa H: Coreea de Sud - Belgia, la Sao Paulo, ora 23.00; Algeria - Rusia, la Curitiba, ora 23.00.


OPTIMILE DE FINALA


28 iunie: locul 1 grupa A - locul 2 grupa B - la Belo Horizonte, ora 19.00 - meciul 49


28 iunie: locul 1 grupa C - locul 2 grupa D - la Rio de Janeiro, ora 23.00 - meciul 50


29 iunie: locul 1 grupa B - locul 2 grupa A - la Fortaleza, ora 19.00 - meciul 51


29 iunie: locul 1 grupa D - locul 2 grupa C - la Recife, ora 23.00 - meciul 52


30 iunie: locul 1 grupa E - locul 2 grupa F - la Brasilia, ora 19.00 - meciul 53


30 iunie: locul 1 grupa G - locul 2 grupa H - la Porto Alegre, ora 23.00 - meciul 54


1 iulie: locul 1 grupa F - locul 2 grupa E - la Sao Paulo, ora 19.00 - meciul 55


1 iulie: locul 1 grupa H - locul 2 grupa G - la Salvador, ora 23.00 - meciul 56


SFERTURILE DE FINALA


4 iulie: castigatoare meci 53 - castigatoare meci 54 - la Rio de Janeiro, ora 19.00 - partida 57


4 iulie: castigatoare meci 49 - castigatoare meci 50 - la Fortaleza, ora 23.00 - partida 58


5 iulie: castigatoare meci 55 - castigatoare meci 56 - la Brasilia, ora 19.00 - partida 59


5 iulie: castigatoare meci 51 - castigatoare meci 52 - la Salvador, ora 23.00 - partida 60


SEMIFINALE


8 iulie: castigatoare meci 57 - castigatoare meci 58 - la Belo Horizonte, ora 23.00 - partida 61


9 iulie: castigatoare meci 59 - castigatoare meci 60 - la Sao Paulo, ora 23.00 - partida 62


FINALA MICA


12 iulie: invinsa meci 61 - invinsa meci 62 - la Brasilia, ora 23.00


FINALA


13 iulie: castigatoare meci 61 - castigatoare meci - la Rio de Janeiro, ora 22.00.
Distribuie:  

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2017 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1245 (s) | 35 queries | Mysql time :0.035578 (s)