Cristiano Ronaldo: Nu am mai trait asa ceva in toata cariera! Momentul incredibil oferit de fanii rivalei Juventus

4 Aprilie 2018
1065 Vizualizari | 0 Comentarii
ronaldo 1

Cristiano Ronaldo (33 de ani) a oferit o noua seara magnifica de Liga Campionilor. Lusitanul a reusit o dubla in meciul cu Juventus, la fel ca in finala de anul trecut, de la Cardiff, dar unul dintre goluri a fost cu totul special.
"A fost un gol frumos, fantastic. Nu ma asteptam sa marchez asa, dar am facut o partida fantastica si am marcat trei goluri in poarta unei echipe mari. Am jucat bine si sunt multumit.

Momentul in care am fost aplaudat a fost incredibil. Vreau sa le multumesc fanilor lui Juventus, ceea ce au facut a fost ceva fantastic, ce nu am mai trait in toata cariera!", a spus Ronaldo, citat de Marca.

Real Madrid a castigat cu 3-0 turul sferturilor de finala din Liga Campionilor, cu Juventus, la Torino. Mansa retur se va juca la Madrid, pe 11 aprilie. Campioana Italiei va juca fara Paulo Dybala, care a fost eliminat in meciul de pe Juventus Stadium pentru cumul de cartonase galbene: pentru simulare si fault.