Programul meciurilor viitoare (ora Romaniei):
VINERI 10 OCTOMBRIE
Grupa A
Letonia - Islanda (Riga, 21,45)
Olanda - Kazahstan (Amsterdam, 21,45)
Turcia - Cehia (Istanbul, 21,45)
clasament
loc echipa J V E I GM-GP P
1 Islanda 1 1 0 0 3-0 3
2 Cehia 1 1 0 0 2-1 3
3 Kazahstan 1 0 1 0 0-0 1
3 Letonia 1 0 1 0 0-0 1
5 Olanda 1 0 0 1 1-2 0
6 Turcia 1 0 0 1 0-3 0
Grupa B
Belgia - Andorra (Bruxelles, 21,45)
Cipru - Israel (Nicosia, 21,45)
Tara Galilor - Bosnia (Cardiff, 21,45)
clasament
loc echipa J V E I GM-GP P
1 Cipru 1 1 0 0 2-1 3
1 Tara Galilor 1 1 0 0 2-1 3
3 Belgia 0 0 0 0 0-0 0
3 Israel 0 0 0 0 0-0 0
5 Andorra 1 0 0 1 1-2 0
5 Bosnia-Hertegovina 1 0 0 1 1-2 0
Grupa H
Bulgaria - Croatia (Sofia, 21,45)
Italia - Azerbaidjan (Palermo, 21,45)
Malta - Norvegia (Ta'Qali, 21,45)
clasament
loc echipa J V E I GM-GP P
1 Croatia 1 1 0 0 2-0 3
1 Italia 1 1 0 0 2-0 3
3 Bulgaria 1 1 0 0 2-1 3
4 Azerbaidjan 1 0 0 1 1-2 0
5 Malta 1 0 0 1 0-2 0
5 Norvegia 1 0 0 1 0-2 0
SAMBATA 11 OCTOMBRIE
Grupa D
Irlanda - Gibraltar (Dublin, 19,00)
Scotia - Georgia (Glasgow, 19,00)
Polonia - Germania (Varsovia, 21,45)
clasament
loc echipa J V E I GM-GP P
1 Polonia 1 1 0 0 7-0 3
2 Germania 1 1 0 0 2-1 3
2 Irlanda 1 1 0 0 2-1 3
4 Georgia 1 0 0 1 1-2 0
4 Scotia 1 0 0 1 1-2 0
6 Gibraltar 1 0 0 1 0-7 0
Grupa F
Romania - Ungaria (Bucuresti, 19,00)
Finlanda - Grecia (Helsinki, 21,45)
Irlanda de Nord - Insulele Feroe (Belfast, 21,45)
clasament
loc echipa J V E I GM-GP P
1 Finlanda 1 1 0 0 3-1 3
2 Irlanda de Nord 1 1 0 0 2-1 3
3 Romania 1 1 0 0 1-0 3
4 Grecia 1 0 0 1 0-1 0
5 Ungaria 1 0 0 1 1-2 0
6 Insulele Feroe 1 0 0 1 1-3 0
Grupa I
Armenia - Serbia (Erevan, 19,00)
Albania - Danemarca (Elbasan, 21,45)
clasament
loc echipa J V E I GM-GP P
1 Danemarca 1 1 0 0 2-1 3
2 Albania 1 1 0 0 1-0 3
3 Serbia 0 0 0 0 0-0 0
4 Armenia 1 0 0 1 1-2 0
5 Portugalia 1 0 0 1 0-1 0
DUMINICA 12 OCTOMBRIE
Grupa C
Ucraina - Macedonia (Lvov, 19,00)
Belarus - Slovacia (Borisov, 21,45)
Luxemburg - Spania (Luxemburg, 21,45)
Grupa E
Estonia - Anglia (Tallinn, 19,00)
Lituania - Slovenia (Vilnius, 21,45)
Grupa G
Austria - Muntenegru (Viena, 19,00)
Rusia - R. Moldova (Moscova, 19,00)
Suedia - Liechtenstein (Solna, 21,45)
LUNI 13 OCTOMBRIE
Grupa A
Kazahstan - Cehia (Astana, 19,00)
Islanda - Olanda (Reykjavik, 21,45)
Letonia - Turcia (Riga, 21,45)
Grupa B
Andorra - Israel (Andorra la Vella, 21,45)
Bosnia - Belgia (Zenica, 21,45)
Tara Galilor - Cipru (Cardiff, 21,45)
Grupa H
Croatia - Azerbaidjan (Osijek, 21,45)
Malta - Italia (Ta'Qali, 21,45)
Norvegia - Bulgaria (Oslo, 21,45)
MARTI 14 OCTOMBRIE
Grupa D
Germania - Irlanda (Gelsenkirchen, 21,45)
Polonia - Scotia (Varsovia, 21,45)
Gibraltar - Georgia (Faro/Portugalia, 21,45)
Grupa E
San Marino - Elvetia (Serravalle, 21,45)
Grupa F
Insulele Feroe - Ungaria (Torshavn, 21,45)
Finlanda - Romania (Helsinki, 21,45)
Grecia - Irlanda de Nord (Pireu, 21,45)
Grupa I
Danemarca - Portugalia (Copenhaga, 21,45)
Serbia - Albania (Belgrad, 21,45)
Comentarii (0)