Un papagal din Mexic și-a bagat stăpanul la inchisoare, părandu-l că a consumat alcool înainte să se urce la volan. Guillermo Reyes , în varstă...
4446 vizite0 comentarii
Un papagal din Mexic și-a bagat stăpanul la inchisoare, părandu-l că a consumat alcool înainte să se urce la volan. Guillermo Reyes , în varstă...
© 2026 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1375 (s) | 32 queries | Mysql time :0.004591 (s)