Peste 20.000 de oameni au fost evacuaţi din oraşul german Dortmund după ce autorităţile au descoperit o bombă de aproape două tone din Al Doilea Război Mondial....
1616 vizite0 comentarii
Peste 20.000 de oameni au fost evacuaţi din oraşul german Dortmund după ce autorităţile au descoperit o bombă de aproape două tone din Al Doilea Război Mondial....
© 2026 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1506 (s) | 24 queries | Mysql time :0.004028 (s)