Aleea Muzicienilor din fata Filarmonicii Banatului din Timisoara va fi mai bogata cu o stea. Aceasta ii este dedicata dirijorului Gheorghe Dima si va sta alaturi de stelele...
1475 vizite0 comentarii
Aleea Muzicienilor din fata Filarmonicii Banatului din Timisoara va fi mai bogata cu o stea. Aceasta ii este dedicata dirijorului Gheorghe Dima si va sta alaturi de stelele...
© 2026 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1356 (s) | 24 queries | Mysql time :0.003680 (s)