Timisorenii isi pot testa gratuit glicemia si tensiunea
In perioada 18 septembrie – 2 octombrie, timisorenii care doresc sa isi verifice starea de sanatate vor putea beneficia de determinari gratuite de tensiune arteriala si de glicemie.
Programul de testare se va derula in doua dintre sediile farmaciilor Dona din Timisoara, situate pe strada Mures, nr. 1C, Piata Doina, respectiv Piata Badea Cartan, nr. 7. Toti cei interesati sunt asteptati in farmacii, de luni pana vineri, in intervalul orar 9:00 – 17:00. sursa: Ziuadevest.ro
Citeste si...
19 Septembrie 2014
2176 0
19 Septembrie 2014
1847 0
19 Septembrie 2014
1689 0
18 Septembrie 2014
1587 0
18 Septembrie 2014
1339 0
18 Septembrie 2014
1605 0
18 Septembrie 2014
1625 0
18 Septembrie 2014
2173 0
Comentarii
+ Adauga Comentariu