SOC in Spania! Real Madrid nu-si revine dupa esecul cu Barcelona. A pierdut si cu Sevilla

27 Martie 2014
1352 Vizualizari | 0 Comentarii
Formaţia Atletico Madrid a învins, miercuri, cu scorul de 1-0, echipa Granada, în timp ce Real Madrid a pierdut, în deplasare, scor 1-2, cu FC Sevilla, în etapa a XXX-a a campionatului Spaniei. Atletico Madrid s-a impus pe teren propriu cu Granada, scor 1-0, prin golul lui Diego Costa, din minutul 63.

Real Madrid a pierdut în deplasarea de la FC Sevilla, scor 1-2. Golul madrilenilor a fost marcat de Cristiano Ronaldo, în minutul 14, în timp ce pentru FC Sevilla a înscris Bacca (19, 72).

Meciurile Real Sociedad - Real Valladolid, Getafe - Villarreal, Levante - Betis Sevilla şi Almeria - FC Valencia vor avea loc joi

Page time :0.1375 (s) | 43 queries | Mysql time :0.007027 (s)