News Flash:

Programul meciurilor de astazi in preliminariile Campionatului European din 2016

10 Octombrie 2014
496 Vizualizari | 0 Comentarii
Programul meciurilor viitoare (ora Romaniei): 

VINERI 10 OCTOMBRIE 

Grupa A 

Letonia - Islanda (Riga, 21,45) 

Olanda - Kazahstan (Amsterdam, 21,45) 

Turcia - Cehia (Istanbul, 21,45) 


clasament 

loc echipa J V E I GM-GP

1 Islanda 1 1 0 0 3-0

2 Cehia 1 1 0 0 2-1

3 Kazahstan 1 0 1 0 0-0

3 Letonia 1 0 1 0 0-0

5 Olanda 1 0 0 1 1-2

6 Turcia 1 0 0 1 0-3


Grupa B 

Belgia - Andorra (Bruxelles, 21,45) 

Cipru - Israel (Nicosia, 21,45) 

Tara Galilor - Bosnia (Cardiff, 21,45) 


clasament 

loc echipa J V E I GM-GP

1 Cipru 1 1 0 0 2-1

1 Tara Galilor 1 1 0 0 2-1

3 Belgia 0 0 0 0 0-0

3 Israel 0 0 0 0 0-0

5 Andorra 1 0 0 1 1-2

5 Bosnia-Hertegovina 1 0 0 1 1-2


Grupa H 

Bulgaria - Croatia (Sofia, 21,45) 

Italia - Azerbaidjan (Palermo, 21,45) 

Malta - Norvegia (Ta'Qali, 21,45) 


clasament 

loc echipa J V E I GM-GP

1 Croatia 1 1 0 0 2-0

1 Italia 1 1 0 0 2-0

3 Bulgaria 1 1 0 0 2-1

4 Azerbaidjan 1 0 0 1 1-2

5 Malta 1 0 0 1 0-2

5 Norvegia 1 0 0 1 0-2



SAMBATA 11 OCTOMBRIE 

Grupa D 

Irlanda - Gibraltar (Dublin, 19,00) 

Scotia - Georgia (Glasgow, 19,00) 

Polonia - Germania (Varsovia, 21,45) 


clasament 

loc echipa J V E I GM-GP

1 Polonia 1 1 0 0 7-0

2 Germania 1 1 0 0 2-1

2 Irlanda 1 1 0 0 2-1

4 Georgia 1 0 0 1 1-2

4 Scotia 1 0 0 1 1-2

6 Gibraltar 1 0 0 1 0-7


Grupa F 

Romania - Ungaria (Bucuresti, 19,00) 

Finlanda - Grecia (Helsinki, 21,45) 

Irlanda de Nord - Insulele Feroe (Belfast, 21,45) 


clasament 

loc echipa J V E I GM-GP

1 Finlanda 1 1 0 0 3-1

2 Irlanda de Nord 1 1 0 0 2-1

3 Romania 1 1 0 0 1-0

4 Grecia 1 0 0 1 0-1

5 Ungaria 1 0 0 1 1-2

6 Insulele Feroe 1 0 0 1 1-3

Grupa I 

Armenia - Serbia (Erevan, 19,00) 

Albania - Danemarca (Elbasan, 21,45) 


clasament 

loc echipa J V E I GM-GP

1 Danemarca 1 1 0 0 2-1

2 Albania 1 1 0 0 1-0

3 Serbia 0 0 0 0 0-0

4 Armenia 1 0 0 1 1-2

5 Portugalia 1 0 0 1 0-1


DUMINICA 12 OCTOMBRIE 

Grupa C 

Ucraina - Macedonia (Lvov, 19,00) 

Belarus - Slovacia (Borisov, 21,45) 

Luxemburg - Spania (Luxemburg, 21,45) 


Grupa E 

Estonia - Anglia (Tallinn, 19,00) 

Lituania - Slovenia (Vilnius, 21,45) 


Grupa G 

Austria - Muntenegru (Viena, 19,00) 

Rusia - R. Moldova (Moscova, 19,00) 

Suedia - Liechtenstein (Solna, 21,45) 


LUNI 13 OCTOMBRIE 

Grupa A 

Kazahstan - Cehia (Astana, 19,00) 

Islanda - Olanda (Reykjavik, 21,45) 

Letonia - Turcia (Riga, 21,45) 


Grupa B 

Andorra - Israel (Andorra la Vella, 21,45) 

Bosnia - Belgia (Zenica, 21,45) 

Tara Galilor - Cipru (Cardiff, 21,45) 


Grupa H 

Croatia - Azerbaidjan (Osijek, 21,45) 

Malta - Italia (Ta'Qali, 21,45) 

Norvegia - Bulgaria (Oslo, 21,45) 


MARTI 14 OCTOMBRIE 

Grupa D 

Germania - Irlanda (Gelsenkirchen, 21,45) 

Polonia - Scotia (Varsovia, 21,45) 

Gibraltar - Georgia (Faro/Portugalia, 21,45) 


Grupa E 

San Marino - Elvetia (Serravalle, 21,45) 


Grupa F 

Insulele Feroe - Ungaria (Torshavn, 21,45) 

Finlanda - Romania (Helsinki, 21,45) 

Grecia - Irlanda de Nord (Pireu, 21,45) 


Grupa I 

Danemarca - Portugalia (Copenhaga, 21,45) 

Serbia - Albania (Belgrad, 21,45) 
Distribuie:  

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2017 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1096 (s) | 24 queries | Mysql time :0.013953 (s)