News Flash:

Lista noilor primari din judetul Timis, dupa numaratoarea paralela

8 Iunie 2016
727 Vizualizari | 0 Comentarii
primaria giroc
Balint: Danut Crasovan (PSD)

Banloc: Lucian Trifonescu (PNL)

Bara: Ioan Lazarescu (PSD)

Barna: Dumitru Pecora (PSD)

Beba Veche: Ioan Bohancan (PSD)

Becicherecu Mic: Raimond Rusu (PSD)
Belint: Gheorghe Laza (PNL)
Bethausen: Ioan Lihoni (PSD)
Biled:Cristian Felician David (PSD)
Birda: Marius Stoian (PSD)
Bogda: Dorel Luca (PSD)
Boldur: Constantin Stoi (PSD) 
Brestovat: Eugen Dobra (PNL)
Bucovat: Tiberiu Ionel Jivan (PNL)
Orasul Buzias: Sorin Munteanu (PNL)
Carpinis: Ion Sima (PSD)
Cenad: Nicolae Craciun (PNL)
Cenei: Gabriel Ilas (PNL)
Checea: Dorin Birdean (PNL)
Cheveresu Mare: Marcel Muia (PSD)
Orasul Ciacova: Petru Filip (PNL)
Comlosu Mare: Ovidiu Stefanescu (PSD)
Costeiu: Petru Carebia (PSD)
Criciova: Cristian Catana (PSD)
Curtea: Mircea Grecu (PSD)
Darova: Sorin Tilihoi (PNL)
Denta: Iacob Slavoliub (PSD)
Orasul Deta: Petru Roman (PNL) 
Dudestii Noi: Alin Nica (PNL)
Dudestii Vechi: Bono Cucalan (PNL)
Dumbrava: Ioan Ihasz (UDMR) 
Dumbravita: Victor Malac (PSD)
Orasul Faget: Marcel Avram (PNL)
Fardea: Samuel Lupulescu (PNL)
Fibis: Dorel Gheorghe Carcea (PNL)
Foeni: Dobrivoi Miomir Cizmas (PNL)
Orasul Gataia: Raul Cozarov (PNL)
Gavojdia: Danut Toma Stoica (PNL)
Ghilad: Cornel Guran (PNL)
Ghiroda: Ionut Stanusoiu (PNL)
Ghizela: Mircea Dinu Mirean (PNL)
Giarmata: Virgil Bunescu (PSD)
Giera: Radu Vicol (PSD)
Giroc: Iosif Ionel Toma
Giulvaz: Florentin Cristeti (PSD)
Gottlob: Gheorghe Nastor (PNL)
Iecea Mare: Liviu Tomulea (PSD)
Jamu Mare: Valeriu Filipiac (PSD)
Orasul Jebel: Sabin Bociu (PSD)
Orasul Jimbolia: Darius Postelnicu (PNL)
Lenauheim: Ilie Suciu (PNL)
Liebling:  Ioan Gheorghe Munteanu (PNL)
Livezile:  Stefan Varga (PNL)
Lovrin: Vasile Graur (PNL)
Municipiul Lugoj: Francisc Boldea (PSD)
Manastiur: Ionel Curuti (PSD)
Margina:  Ioan Costa (PSD)
Masloc: Ionel Lupu (PNL)
Moravita: Ioan Fistea (PSD)
Mosnita Noua: Florin Bucur (PNL)
Nadrag: Liviu Muntean (PSD)
Nitchidorf: Danut Draghici (PSD)
Ohaba Lunga: Ion Lazarescu (PSD)
Ortisoara: Aleodor-Gheorghe Sobolu (PSD)
Otelec: Valentin Pascu (PNL)
Padureni: Dorin Ignuta (PNL)
Parta: Ioan Petricas (PSD)
Peciu Nou: Gabriel Dragan (PSD)
Periam: Cornel Dumitras (PSD)
Pesac: Cornel Toma (PSD)
Pietroasa: Ioan Simoc (PSD)
Pischia: Ioan Sas (PNL)
Racovita: Ioan Nanu (PSD)
Orasul Recas: Teodor Pavel (PSD)
Remetea Mare: Ilie Golubov (PSD)
Sacalaz: Ilie Todasca (PSD)
Sacosu Turcesc: Gabriel Koller (PSD)
Sag: Alegerile vor fi reluate peste doua saptamani deoarece candidatii PNL si PSD au obtinut acelasi numar de voturi
Sinandrei: Claudiu Coman (PSD)
Sandra:  Luchian Savu (PNL)
Sanmihaiu Roman: Viorel Marcuti (PSD)
Orasul Sannicolau Mare: Danut Groza (PNL)
Sanpetru Mare: Viorel Popovici (PSD)
Saravale: Sava Stoian (PSD)
Satchinez: Florin Cheaua (UNPR)
Secas: Simion Pop (UNPR)
Stiuca: Vasile Bejera (PNL)
Teremia Mare: Cornel Vasile Gui (independent)
Municipiul Timisoara: Nicolae Robu (PNL)
Tomnatic: Vasiu Stoian (PSD)
Tomesti: Costel Medelean (PNL)
Topolovatu Mare: Ovidiu Dota (ALDE, alianta cu PSD)
Tormac: Csaki Karol (UDMR)
Traian Vuia: Vasile Petruescu (ALDE)
Uivar:  Gabriel Idvoreanu (PSD)
Valcani:  Dragos Buicu (PSD)
Varias: Nicolae Birau (PSD)
Victor Vlad Delamarina: Ioan Cardas (PSD)
Voiteg: Teodor Marinescu (PSD).
Distribuie:  

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2017 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1079 (s) | 24 queries | Mysql time :0.025995 (s)