News Flash:

EURO 2016: Programul complet al turneului final

10 Iunie 2016
339 Vizualizari | 0 Comentarii
euro paris

PROGRAM EURO 2016 - FAZA GRUPELOR


Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A


Sâmbătă, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B


Duminică, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C


Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E


Marţi, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F


Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia - Slovacia - Grupa B
ora 19.00 (Paris): România - Elveţia - Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franţa -Albania - Grupa A


Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia - Ţara Galilor - Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina - Irlanda de Nord - Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia - Grupa C


Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia - Suedia - Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia - Croaţia - Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania - Turcia - Grupa D


Sâmbătă, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia - Irlanda - Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda - Ungaria - Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia - Austria - Grupa F


Duminică, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elveţia - Franţa - Grupa A
ora 22.00 (Lyon): România - Albania - Grupa A


Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia - Anglia - Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia - Ţara Galilor - Grupa B


Marţi, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord - Germania - Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina - Polonia - Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croaţia - Spania - Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia - Turcia - Grupa D


Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria - Portugalia - Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda - Austria - Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia - Belgia - Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia - Irlanda - Grupa E


PROGRAM EURO 2016 - FAZE ELIMINATORII


OPTIMI DE FINALĂ


​Sâmbătă, 25 iunie
ora 16.00 (St-Etienne): Locul 2 Grupa A - Locul 2 Grupa C -> Meci 1
ora 19.00 (Paris): Locul 1 Grupa B - Locul 3 A/C/D -> Meci 2
ora 22.00 (Lens): Locul 1 Grupa D - Locul 3 B/E/F -> Meci 3


Sâmbătă, 26 iunie
ora 16.00 (Lyon): Locul 1 Grupa A - Locul 3 C/D/E -> Meci 4
ora 19.00 (Lille): Locul 1 Grupa C - Locul 3 A/B/F -> Meci 5
ora 22.00 (Toulouse): Locul 1 Grupa F - Locul 2  Grupa E -> Meci 6


Luni, 27 iunie


ora 19.00 (St-Denis): Locul 1Grupa E - Locul 2 Grupa D -> Meci 7
ora 22.00 (Nice): Locul 2 Grupa B - Locul 2 Grupa F -> Meci 8


SFERTURI DE FINALĂ


Joi, 30 iunie


ora 22.00 (Marseille): Câştigătoare meci 1 - Câştigătoare meci 3 -> Sfertul 1


Vineri, 1 iulie


ora 22.00 (Lille): Câştigătoare meci 2 - Câştigătoare meci 6 -> Sfertul 2


Sâmbătă, 2 iulie


ora 22.00 (Bordeaux): Câştigătoare meci 5 - Câştigătoare meci 7 -> Sfertul 3


Duminică, 3 iulie


ora 22.00 (St-Denis): Câştigătoare meci 4 - Câştigătoare meci 8 -> Sfertul 4


SEMIFINALE


Miercuri, 6 iulie


ora 22.00 (Lyon): Câştigătoare sfert 1 - Câştigătoare sfert 2 -> Semifinala 1


Joi, 7 iulie


Ora 22.00 (Marseille): Câştigătoare sfert 3 - Câştigătoare sfert 4 -> Semifinala 2


FINALA


Duminică, 10 iulie


ora 22.00 (St-Denis): Câştigătoare Semifinala 1 - Câştigătoare Semifinala 2.

Distribuie:  

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2017 - BZT.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1052 (s) | 23 queries | Mysql time :0.013717 (s)